Yıldız Voleybolcu Zehra Güneş, Takım Kaptanı Gabi ile Maç Öncesi Kavga Etmek İstemesinin Sebebini Anlattı

VakıfBank ve A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu’nun yıldızı, dünyada en çok takipçiye sahip olan Zehra Güneş kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Skorer TV Youtube kanalına konuşan Zehra Güneş, kaptanı Gabi (Gabriela Guimaraes) ile hengame etmek istediğini anlattı. Nedeni ise eski bir anıya dayanıyordu.

Birlikte bakalım?

Instagram’da 2.5 milyon takipçisi olan VakıfBank ve A Ulusal Voleybol ekibimizin yıldızı Zehra Güneş’in verdiği röportaj çok konuşuldu.

Türk bayanının Avrupa’da dorukta yer almasıyla gurur duyduğu söyleyen Zehra Güneş, grup kaptanı olan Gabi ile maçtan evvel hengame etmek istediğini söyleyerek izleyicileri şaşırttı.

Kaptanı Gabi’ye övgüler yağdıran Zehra Güneş, “Gabi çok çalışkan, çok yavuz ve çok hırslı biri. Buları yanındakine sahiden çok fazla empoze eden biri. Kimi maçlara düşük başladığım vakit onun gözlerine baktığımda geri döndüğüm çok maç oldu.”

“Gabi’yi sinirlendirmek kolay mı?” sorusuna yanıt veren Güneş, “Sinirlendirmek güç değil fakat mükemmeliyetçi bir insan olduğu için alanda işler yolunda gitmezse kaptanlık misyonunu yerine getirmek zorunda. Aslında bu türlü olmalı.” dedi.

Kaptan Gabi ile Fenerbahçe maçı öncesi yaşadığı olayı anlatan Zehra Güneş, neden hengame etmek istediğini anlattı.

“Biz Fenerbahçe ile oynarken Gabi ile arbede ettik. Her hengame ettiğimiz maçtan sonra ikimiz de en düzgün performansı gösterdik.”

“Artık her maça çıkmadan evvel ortamızda ‘Hadi hengame edelim, hengame edersek oldu bu iş” diyerek Gabi ile olan arbede totemini anlattı.

İtalya Ligi’nin sayı hükümdarı olan Ebrar Karakurt hakkında da konuşan başarılı oyuncu, “Ebrar’ı gururlu bir anne üzere izliyorum” diyerek arkadaşının başarısıyla övündüğünü söyledi.

Zehra Güneş röportajının tamamına buradan ulaşabilirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir