3 genel başkandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici ve Demokratik Sol Parti Genel Lideri Önder Aksakal (DSP), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Anadolu Ajansı’nın haberine nazaran, Beştepe’den “Akkuyu Nükleer Güç Santrali Birinci Nükleer Yakıt Getirme Töreni”ne canlı ilişki ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, başkanlar de eşlik etti.

Toplantının akabinde Destici, Aksakal ve Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir ortaya gelerek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Erdoğan’ın önderlerle çektirdiği fotoğrafta, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin gönderdiği 41 gül de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 25 Nisan günü katıldığı canlı yayında rahatsızlanmıştı. Orta verilmesinin akabinde tekrar devam eden yayında Erdoğan, “Dün, bugün ağır kampanya çalışmaları vardı. Üzerinize afiyet midemi üşütmüşüm. Hatta ‘iptal etsek mi’ dedim lakin sonra, ‘söz verdik gelelim’ dedim. Sizlerden ve seyircilerden helallik istiyorum” demişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir